Türkiye’nin Geleceği Doğru Eğitim Yatırımlarına Bağlı

new year slide

Türkiye’de eğitim alanında özel sektörün payı %2,5’tan %25’e yükseliyor ve bu demek oluyor ki eğitim, şu anda yeni bir girişimde bulunmak isteyenler için en ideal alan. Uluslararası bir marka olan Helen Doron, marka değerinin yanı sıra franchiser’larına anahtar teslim bir hizmet sunuyor. Bu imkandan Yeni Eğitim Girişimcileri, Yeni Dershane Düzenlemesinden Etkilenen Dershane Kurucuları ve Yerel / Butik Anaokulu İşletmecileri faydalanabilecekler.

5 Kıtada 2 Milyon’dan fazla öğrenci yetiştirmiş Helen Doron Eğitim Kurumu, Türkiye’deki ağını büyütüyor ve yeni franchise modellerini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bulunduğu her ülkede ve her şehirde itibarlı bir kurum olarak varlığını sürdüren Helen Doron, 1985 yılından bu yana kazandığı başarısını farklı bir boyuta taşıyor.  Şu an Türkiye’de toplamda 43 adet şubesi bulunan kurum, yeni modellerle birlikte en kısa sürede okul sayısını 200’e çıkarmayı hedefliyor.

Helen Doron Türkiye’nin 3 ortağı Said Haifawi, Bora Gündüzyeli ve Marc Philippe, devlet teşvikiyle birlikte 10 kat büyüme öngörülen eğitim sektöründe zincir markaların ipi göğüsleyeceğini söylüyor ve franchise modellerini 3 farklı kola ayırarak tüm eğitim girişimcilerini Helen Doron markasının bir parçası olmaya davet ediyor.

Franchising Hakkında Bilgi ve Başvuru formu için lütfen tıklayın

Helen Doron Türkiye Kindergarten Master Franchisor
Adres    : Aydın Sok. No:12 F Blok 1.Levent / İstanbul
Telefon : 0212 2799074
www.helendoron.com.tr

Helen Doron Song Club

Helen Doron Song Club

Fun With Flup - English Words

Çocuklar İçin Flash Oyunlar