İngilizce Sınıflarımız
Programlar

İngilizce sınıflarımız

Helen Doron 3 Aylıktan 18 yaşına kadar çocuklar ve gençler için İngilizce konuşma programlarını sunuyor. Öğrenim metodu, şarkılar eşliğinde, neşeli bir ortamda hızlı öğrenmeye yöneliktir. Çocuklar sevdikleri bir ortamda İngilizceyi güven içinde kolayca kavrarlar.

Okul öncesi ve okul dönemi çocukları için düzenlenen kurslarda daha ileri yaşlardaki çocuklar ve gençler için opsiyonel olarak okuma yazma programları da yer alır..

Neşeli ve rahatlatıcı sınıflarda, sonuca odaklanmış ve pedagojik olarak hazırlanmış, dil eğitiminde yıllarca denenerek geliştirilmiş dersler yapılır. Öğrenciler, sevdikleri şarkılar ve oyunlar ile İngilizceyi tamamen doğal bir şekilde, farkına varmadan öğrenirler..

Ebeveynleri, kendilerine en yakın Öğrenim Merkezimize gelerek ücretsiz bir demo (tanıtım) dersine katılmayı ve Helen Doron Early English metodunu yaşayarak tanımaya davet ediyoruz. .

Videolar

Bizden Fotoğraflar

Yorumlar

" Helen Doron Early English hakkındaki görüşlerimi ve izlenimlerimi paylaşmak isterim. Oğlum Marko, 3 ile 9 yaş arasında kursa devam etti. Bu 6 yıl içinde, materyaller ve onların kullanımı tamamen yaşına göre uygundu. 3 Yaşındayken böyle bir erken eğitime başlama konusundaki şüphelerim Marko 5 yaşındayken yurt dışına ilk çıktığımızda tamamen yok oldu.

Yabancılarla korkusuzca İngilizce konuştu. Her yıl daha iyi hale geldi. Bu, ikinci çocuğumuz Iva'yı 2 yaşındayken kaydetmemizin nedeni oldu. Her iki çocuğumuzun da derslerine büyük bir zevkle gitmeleri derslerin nasıl iyi düzenlendiğinin bir diğer göstergesi. Ben, çocuklarının İngilizceyi kolayca ve hızla öğrenmelerini ve korkususzca konuşabilmelerini isteyen tüm velilere bu kursları tavsiye ediyorum. Sikanic N. Belgrad, Sırbistan 
Videolar